active
NACHRICHTEN VON UNS
 • 26.11.2018AND Pastel Bitmeyen Cuma Kampanyasıyla 19 Milyon TL Ciro Elde Etti
  • Anadolu Grubu’nun gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren firması AND Gayrimenkul, Bitmeyen Cuma kampanyasıyla, hafta boyunca farklı sektörlerin büyük indirimler uyguladığı alışveriş günlerine dahil oldu.

   23, 24 ve 25 Kasım tarihlerinde AND Pastel projesinde yüzde 40 indirim uygulayan AND Gayrimenkul, her gün 10 daireyi 19:00- 00:00 saatleri arasında hem web sitesinde hem de satış ofisinde satışa çıkardı. Yoğun ilgiyle karşılanan kampanyada AND Pastel’deki farklı büyüklüğe sahip 30 daireden 19 milyon ciro elde edildi.

   AND Gayrimenkul, Kartal’da hayata geçirdiği ve Temmuz 2018’de yaşamın başladığı konut projesi AND Pastel’de, Bitmeyen Cuma kampanyasıyla ev sahibi olmak isteyenlere benzersiz bir fırsat sundu. 23 Kasım’da başlayan ve hafta sonu da devam eden kampanya yoğun ilgi gördü.

   "Sektörde Sık Rastlanmayan Bir Kampanyaya İmza Attık"

   Kampanya kapsamında 23, 24 ve 25 Kasım tarihlerinde, AND Pastel’deki dairelerde yüzde 40 indirim uygulandı. Her gün yalnızca 19:00 - 00:00 saatleri arasında geçerli olan indirim oranından hem AND Pastel web sitesini hem de AND Pastel satış ofisini ziyaret edenler faydalandı. Her gün 10 daire ile sınırlı tutulan kampanyada, 3 gün boyunca 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşan toplam 30 daire satıldı.

   Kampanya boyunca hem AND Pastel satış ofisinde hem de web sitelerinden oldukça yoğun talep aldıklarını belirten AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, "Şirket olarak yenilikleri seviyoruz. Bitmeyen Cuma ile sektörümüzde çok sık rastlanmayan, farklı bir kampanyaya imza attık. Kampanyayla yer aldığımız mecralar ve medya kullanım şeklimiz ile, pazarlama anlamında da sektörde farklı bir iş yaptığımızı düşünüyorum. 3 gün boyunca ev sahibi olmak isteyenlere gerçekten büyük bir fırsat sunduk. Kampanyamız yoğun bir ilgi gördü ve çok kısa süre içinde 30 dairemizi de sattık. Satışlarımızdan 19 milyon TL ciro elde ettik 30 dairenin çok daha üzerinde bir talep almamıza rağmen, kampanyayı web sitemizde duyurduğumuz şekilde 30 daire ile sınırlandırdık.’’ dedi.

   Satış Ofisi Gece 12’ye Kadar Açık Kaldı

   23 Kasım Cuma günü saat 19:00’da www.andpastel.com’da satışa açılan ilk 10 daire ile başlayan kampanyada müşteriler hem online ödeme yoluyla hem de AND Pastel satış ofisine giderek satın almak istediği daireyi rezerve etti. AND Pastel satış ofisi bu tarihlerde gece 00:00’a kadar süren etkinliklerle ziyaretçilerini ağırladı.

   AND Pastel’de yaşam Temmuz 2018’de başladı

   Kartal’da Adalar ve deniz manzarasına hakim evleriyle, İstanbul’un ana ulaşım akslarından E-5’in hemen yanında, metroya yürüme mesafesinde yer alan konumu ile dikkat çeken AND Pastel, 7 blok ve 1243 konuttan oluşuyor. Özlenen mahalle yaşamını, yeni nesil ihtiyaçlara göre yeniden kurgulayan Yeni Nesil Mahalle AND Pastel’de yaşam Temmuz 2018’de başladı. İçinde sağlık kurumundan, markete, okul öncesi eğitim kurumundan, restoran, eczane, kafe ve güzellik merkezine kadar bir mahallenin ihtiyaç duyacağı tüm ticari alanları da barındıran proje, sakinlerine hayatın içinde keyifli anılar biriktirilebilecekleri bir mahalle vadediyor. 30.000 metrekare peyzaj alanı ile yaklaşık 72 adet basketbol sahası kadar büyük bir peyzaj alanına sahip projede, yüzde 30 oranında doğal toprak korunuyor. Alman HPP Architects tarafından tasarlanan AND Pastel, Sign of the City Awards – ‘Türkiye’nin En iyi Konut Projesi’ ve European Property Awards – ‘Avrupa’nın En iyi Peyzaj Mimarisi’ de dahil olmak üzere 8 farklı ulusal ve uluslararası ödülün sahibi.

   AND Gayrimenkul Hakkında:

   AND Gayrimenkul, gayrimenkul geliştirme - yatırım - yönetim alanlarında faaliyet göstermektedir. Anadolu Grubu’nun yüzde yüz iştiraki olarak Kasım 2011’de faaliyetlerine başlayan AND Gayrimenkul, yap-sat değil “YAP-YAŞAT” felsefesi ile projelerini hayata geçirmektedir. Planlı ve profesyonel bir yaklaşımla, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine en uygun çözümleri sunmak amacı ile hayata geçirdiği ilk ofis projesi AND Kozyatağı’nda yaşam başlamıştır. Proje AND Gayrimenkul’ün bina yönetim markası olan GRID tarafından yönetilmektedir. AND Gayrimenkul’un ikinci projesi olan karma kullanımlı konut projesi AND Pastel ise yükselen değer Kartal’a “Yeni Nesil Mahalle” anlayışını getiriyor.
 • 19.11.2018Gayrimenkul'de Yılın Kampanyası AND Pastel'den: Bitmeyen Cuma ile %40 İndirim
  • Anadolu Grubu'nun gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren firması AND Gayrimenkul, AND Pastel projesiyle birçok sektörde heyecanla beklenen Black Friday alışveriş günlerine dahil oluyor.

   AND Pastel'de "Bitmeyen Cuma" kampanyası 23 Kasım Cuma saat 19:00'da başlıyor.

   24 - 25 Kasım tarihlerinde de devam edecek kampanya 19:00- 00:00 saatleri arasında geçerli olacak. Her gün seçili 10 dairede yüzde 40 indirim uygulanacak.

   AND Gayrimenkul, Kartal'da hayata geçirdiği ve Temmuz 2018'de yaşamın başladığı konut projesi AND Pastel'de, Bitmeyen Cuma kampanyasıyla ev sahibi olmak isteyenlere benzersiz bir fırsat sunuyor.

   Kampanya kapsamında 23, 24 ve 25 Kasım tarihlerinde, AND Pastel'deki seçili dairelerde %40 indirim uygulanacak. Her gün yalnızca 19:00 - 00:00 saatleri arasında geçerli olacak indirim oranından AND Pastel web sitesini ve AND Pastel satış ofisini ziyaret edenler faydalanabilecek. Kampanya her gün seçili 10 daire ile sınırlı tutulacak. Üç gün boyunca satışa açılacak toplam 30 daire, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşacak.

   23 Kasım Cuma günü saat 19:00'da www.andpastel.com'da satışa açılacak 10 daire ile başlayan kampanyada, satışta olan dairelerin kat planları, özellikleri ve fiyatı web sitesi üzerinden incelenebilecek. Müşteriler hem online ödeme yoluyla hem de AND Pastel Çağrı Merkezi'ni arayarak satın almak istediği daireyi rezerve edebilecek.

   Satış Ofisinde Gece Satışları Başlıyor

   23, 24 ve 25 Kasım günleri 19:00- 00:00 saatleri arasında web sitesinde uygulanacak indirimden, AND Pastel satış ofisini ziyaret edenler de faydalanabilecek. AND Pastel satış ofisi bu tarihlerde gece 00:00'a kadar sürecek etkinliklerle ziyaretçilerine açık olacak.

   AND Pastel'de yaşam Temmuz 2018'de başladı

   Kartal'da Adalar ve deniz manzarasına hakim evleriyle, İstanbul'un ana ulaşım akslarından E-5'in hemen yanında, metroya yürüme mesafesinde yer alan konumu ile dikkat çeken AND Pastel, 7 blok ve 1243 konuttan oluşuyor. Özlenen mahalle yaşamını, yeni nesil ihtiyaçlara göre yeniden kurgulayan Yeni Nesil Mahalle AND Pastel'de yaşam Temmuz 2018'de başladı. İçinde sağlık kurumundan, markete, okul öncesi eğitim kurumundan, restoran, eczane, kafe ve güzellik merkezine kadar bir mahallenin ihtiyaç duyacağı tüm ticari alanları da barındıran proje, sakinlerine hayatın içinde keyifli anılar biriktirilebilecekleri bir mahalle vadediyor. 30.000 metrekare peyzaj alanı ile yaklaşık 72 adet basketbol sahası kadar büyük bir peyzaj alanına sahip projede, yüzde 30 oranında doğal toprak korunuyor. Alman HPP Architects tarafından tasarlanan AND Pastel, Sign of the City Awards – 'Türkiye'nin En iyi Konut Projesi' ve European Property Awards – 'Avrupa'nın En iyi Peyzaj Mimarisi' de dahil olmak üzere 8 farklı ulusal ve uluslararası ödülün sahibi.

   AND Gayrimenkul Hakkında:

   AND Gayrimenkul, gayrimenkul geliştirme - yatırım - yönetim alanlarında faaliyet göstermektedir. Anadolu Grubu'nun yüzde yüz iştiraki olarak Kasım 2011'de faaliyetlerine başlayan AND Gayrimenkul, yap-sat değil “YAP-YAŞAT” felsefesi ile projelerini hayata geçirmektedir. Planlı ve profesyonel bir yaklaşımla, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine en uygun çözümleri sunmak amacı ile hayata geçirdiği ilk ofis projesi AND Kozyatağı'nda yaşam başlamıştır. Proje AND Gayrimenkul'ün bina yönetim markası olan GRID tarafından yönetilmektedir. AND Gayrimenkul'un ikinci projesi olan karma kullanımlı konut projesi AND Pastel ise yükselen değer Kartal'a “Yeni Nesil Mahalle” anlayışını getiriyor.
 • 06.11.2018AND Gayrimenkul Avrupa turnesine başladı: ilk durak Almanya'dan yoğun ilgi
  • Anadolu Grubu'nun gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren firması AND Gayrimenkul, Avrupa turnesinin ilk durağı Almanya'da yatırımcılarla bir araya geldi. Almanya'da yaşayan Türkler ve yatırımcılarla buluşan AND Gayrimenkul, AND Pastel projesi ile yoğun ilgi gördü.

   AND, Köln ve Frankfurt turnelerinin hemen ardından, ev sahiplerini daire teslimleri için İstanbul'da ağırladı.

   AND Gayrimenkul tarafından Kartal'da hayata geçirilen Yeni Nesil Mahalle AND Pastel, Almanya'da görücüye çıktı. Ekim ayı boyunca Köln ve Frankfurt'ta düzenlediği etkinliklerde yakaladığı başarılı satış grafiğinin ardından AND Gayrimenkul, dairelerinin teslimlerini de gerçekleştirdi.

   AND Gayrimenkul; Köln'de Betim Güneş konserinde, Frankfurt'ta ise Mariott Otel'de düzenlenen özel etkinlikte ziyaretçilerini ağırladı. AND Pastel, iki şehirde de Türkiye'de ev sahibi olmak isteyenlerin yoğun ilgisiyle karşılandı.

   "Avrupalı Konut Alıcısı Güven İstiyor"

   Turne kapsamında AND Pastel'den ev sahibi olan yatırımcılar Temmuz 2018'de yaşamın başladığı projedeki dairelerini teslim almak üzere İstanbul'a geldi. Projeyi yerinde gezen yatırımcılar hem AND Pastel ile hem de Kartal bölgesi ile tanıştı.

   Turnenin hemen ardından gerçekleşen daire teslimlerinde konuşan AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta "Almanya turnemizde şunu gördük: Avrupalı konut alıcısının farklı beklentileri ve öncelikleri var. Fiyat, ödeme planı, proje özellikleri veya konseptten önce, çok titiz oldukları bir konu var: Güven. Çatısı altında faaliyet gösterdiğimiz Anadolu Grubu'nun Almanya'nın da içinde bulunduğu 19 ülkede 80'e yakın şirketi ile faaliyet göstermesi ve Avrupa'da yaşayan kişiler de dahil birçok kişiye dokunmuş olması güven tesis eden unsurlardan en önemlisi oldu. Dairelerimizin hemen teslim edilebiliyor olması ise alıcıların daireleri görerek karar verebilmelerine olanak sağladı. AND Gayrimenkul olarak söz verdiğimiz şekilde Almanya'da yaptığımız satışların hemen sonrasında ev sahiplerini İstanbul'daki yeni ev ve yaşamlarıyla tanıştırdık." dedi.

   "Almanya Turnemizden 18 Milyon TL'lik Ciro İle Döndük"
   Eylül ve Ekim aylarını Emlak Konut ve GYODER'in desteklediği "Türkiye İçin Kazanç Vakti" kampanyasıyla, hem sektör hem de şirket olarak oldukça verimli geçirdiklerini belirten Usta: "AND Gayrimenkul olarak, sektörel kampanyalar ile hareketlenen satışlarımızda yakaladığımız ivmeyi Avrupa'ya da taşıyarak Türkiye'de ev sahibi olmak isteyenlere hitap etmek istedik. Avrupa turnemizin ilk durakları ise Köln ve Frankfurt oldu. Oldukça yoğun bir ilgiyle karşılandık. İlk turnemizin satışlarından 18 milyon TL'lik ciro elde ettik. Turnelerimize Stuttgard ve Berlin'in yanı sıra Hollanda ve Belçika'da da devam edeceğiz. Yurtdışında yapacağımız tanıtımlar için düşündüğümüz yeni noktaların arasında Amerika da var" dedi.

   İstanbul'un Yeni Çekim Merkezi Kartal

   Hem Avrupalı Türklerin hem de yabancı yatırımcıların İstanbul'a olan ilgisini de vurgulayan Usta: “İstanbul kültürel ve ekonomik zenginlikleriyle yerli ve yabancı yatırımcılar için cazibe noktası olmaya devam ediyor. İstanbul gittikçe daha fazla değer kazanan bir şehir ve yatırımcılar da bunun farkında. Son yıllarda mega projelerle şehrin değişen çeperleri ve ortaya çıkan yeni yaşam merkezleri bu cazibeyi artırıyor. Özellikle İstanbul Anadolu Yakası'nda Osmangazi Köprüsü, Atatürk Havalimanı'nın faaliyetleri sona erdikten sonra önemi daha da artacak olan Sabiha Gökçen Havalimanı ve yapımına devam edilen İstanbul-İzmir Otoyolu'nun bu cazibede etkisi ise çok büyük. Bu bağlantılar, İstanbul'u hem Anadolu şehirleriyle hem de dünyayla bağlayan stratejik noktalar. Bu önemli bağlantı noktalarına ve ana ulaşım akslarına olan yakınlığı ile Kartal, Anadolu Yakası'nın en çekici merkezlerinden biri olarak görülüyor. Bu anlamda AND Pastel'in Kartal'a; Kartal'ın ise projemize karşılıklı değer kattığını düşünüyorum" dedi.

   AND Pastel'de yaşam Temmuz 2018'de başladı
   Kartal'da Adalar ve deniz manzarasına hakim evleriyle; İstanbul'un ana ulaşım akslarından E-5'in hemen yanında, metroya yürüme mesafesinde yer alan konumu ile dikkat çeken AND Pastel, 7 blok ve 1243 konuttan oluşuyor. Özlenen mahalle yaşamını, yeni nesil ihtiyaçlara göre yeniden kurgulayan Yeni Nesil AND Pastel'de yaşam Temmuz 2018'de başladı. İçerisinde sağlık kurumundan, markete, okul öncesi eğitim kurumundan, restoran, eczane, kafe ve güzellik merkezine kadar bir mahallenin ihtiyaç duyacağı tüm ticari alanları da içerisinde barındıran proje, sakinlerine hayatın içinde keyifli anılar biriktirilebilecekleri bir mahalle vadediyor. 30.000 metrekare peyzaj alanı ile yaklaşık 72 adet basketbol sahası kadar büyük bir peyzaj alanına sahip projede, yüzde 30 oranında doğal toprak korunuyor. Alman HPP Architects tarafından tasarlanan AND Pastel, Sign of the City Awards - "Türkiye'nin En iyi Konut Projesi" ve European Property Awards - "Avrupa'nın En iyi Peyzaj Mimarisi" de dahil olmak üzere 8 farklı ulusal ve uluslararası ödülün sahibi.
 • 15.12.2016Die Erfolge von AND Pastel erkennen keine Grenzen an.
  • AND Pastel'in Başarıları Sınır Tanımıyor
   Die Erfolge von AND Pastel erkennen keine Grenzen an. AND Pastel, das das beste Wohnprojekt der Türkei gewählt wurde, wurde auch das Beste von Europa in der Kategorie der Wohnlandschaftsarchitektur ausgezeichnet.
   2016 gab es den Wind von AND Pastel in der Türkei. AND Gayrimenkul, das 8 Auszeichnungen für AND Kozyatağı Projekt gewann, wurde auch mit seinem ersten Wohnprojekt AND Pastel vielfach ausgezeichnet. AND Pastel wurde als das beste Wohnprojekt der Türkei in der Kategorie der laufenden Projekte bei Sign of the City Awards gewählt.
   Die Erfolge von AND Pastel, das das Beste der Türkei ist, überschritten die Grenze des Landes. Das Projekt kehrte mit fünf Auszeichnungen in den fünf Kategorien aus European Property Awards zurück. AND Pastel wurde das Beste von Europa in der Kategorie der Wohnlandschaftsarchitektur bei International Property Awards, weltweite Form von European Property Awards, ausgezeichnet.
   AND Pastel war nicht nur in den Bereichen Architektur und Entwicklung als eines der besten Immobilienunternehmen gewählt, sondern auch wurde die Webseite www.andpastel.com bei den Interactive Media Awards eine der Besten gewählt.

   Europa liebte auch die türkische Nachbarschaftskultur.
   Ali Baki Usta, AND Gayrimenkul General Manager, erzählte von den Erfolgen mit AND Pastel und sagte “Wir haben die türkische Nachbarschaftskultur mit einem neuen Generation Ansatz rekonstruiert und wir haben versucht, der ganzen Welt unsere Kultur auf die genaueste Weise zu erklären. Ich bin der Meinung, dass neben die architektonischen und technischen Spezialitäten die Schönheiten der türkischen Kultur auch einen positiven Einfluss haben auf das Beste von Europa zu sein. Die herzlichen Nachbarschaftsbeziehungen im Nachbarschaftsleben, in denen die meisten von uns leben, die Straßen, auf denen Kinder sich frei bewegen, die Tische, die zusammengestellt werden, die Bereiche, in denen wir mit der Natur verbunden sind, werden mit einem Verständnis der neuen Generation lebendig werden.“
 • 10.11.2016Bestes Wohnprojekt Auszeichnung gehört AND Pastel.
  • • AND Gayrimenkul kehrt mit einer neuen Auszeichnung aus jedem Wettbewerb zurück, an dem es mit seinem ersten Wohnprojekt AND Pastel teilnahm. AND Pastel, das kürzlich in fünf verschiedenen Kategorien bei European Property Awards ausgezeichnet wurde, gewann Bestes Wohnprojekt Auszeichnung bei Sign of the City Awards, eine der prestigeträchtigsten Auszeichnungen der türkischen Immobiliensektor.
   AND Pastel, das erste Wohnprojekt von AND Gayrimenkul, die Immobilienbranche der Anadolu Gruppe, gewann bei Sign of the City Awards, einer der renommiertesten Auszeichnungen in der Immobilienbranche, Bestes Wohnprojekt Auszeichnung in der Kategorie der laufenden Projekte.
   Über diese Auszeichnung sagte Ali Baki Usta, AND Gayrimenkul General Manager, “Mit unserem AND Kozyatağı Projekt haben wir in den letzten Jahren die besten Auszeichnungen für Büroprojekte sowohl von Europa als auch der Welt gewonnen. Um diese Erfolge in den Wohnungssektor zu bringen, haben wir mit unserem AND Pastel Projekt begonnen. Wir sehen, dass wir uns ein richtiges Ziel gesetzt haben. In der Türkei und Europa wurde der Erfolg unseres Projektes mit Auszeichnungen eingetragen. Unser neues Ziel ist es, Beste der Welt zu sein.”
 • 28.10.2016Auszeichnungen mit 5 Sternen an AND Pastel
  • AND Gayrimenkul erhielt 7 Auszeichnungen mit AND Kozyatağı und setzt seinen Erfolg mit AND Pastel fort. Bei den European Property Awards in London wurde AND Pastel in den fünf verschiedenen Kategorien, um die AND Gayrimenkul sich bewarb, ausgezeichnet.

   AND Pastel, das in den Kategorien der mehrstöckigen Wohnarchitektur, der Marketingentwicklung, der Projektentwicklung zur Kombinierten Nutzung, der Wohnlandschaftsarchitektur und der Wohnungsrenovierung/Neugestaltung ausgezeichnet wurde, wurde mit dem "5-Sterne" das Beste der Türkei in den Kategorien der Projektentwicklung zur Kombinierten Nutzung, der Wohnlandschaftsarchitektur und der Wohnungsrenovierung/Neugestaltung gewählt. Außerdem wird AND Pastel Europa in der Kategorie der Wohnlandschaftsarchitektur bei dem weltweiten Wettbewerb International Property Awards vertreten.

   Über diese Auszeichnungen bei European Property Awards sagte Ali Baki Usta, AND Gayrimenkul General Manager,"Mit unserem AND Kozyatağı Projekt haben wir in den letzten Jahren die besten Auszeichnungen für Büroprojekte sowohl von Europa als auch der Welt gewonnen. Um diese Erfolge in den Wohnungssektor zu bringen, haben wir mit unserem AND Pastel Projekt begonnen. Wir sehen, dass wir uns ein richtiges Ziel gesetzt haben. Wir sind wieder stolz auf diese Auszeichnungen und das hat uns verstärkt, um neue Erfolge zu erzielen.”
 • 24.09.2016Die Musterwohnungen von AND Pastel wurden geöffnet
  • Die Musterwohnungen von AND Pastel wurden am 24. September 2016 mit angenehmen Aktivitäten geöffnet. Während der im Verkaufsbüro organisierten Veranstaltung besuchten die Teilnehmer die 2 + 1- und 3 + 1-Musterwohnungen mit Live-Musik und Brunch und die Kinder genossen mit besonderen Veranstaltungen.

   2 + 1 Musterwohnung im Verkaufsbüro befindet sich in einem 41-stöckigen Blau-Block, 3 + 1 Musterwohnung befindet sich in einem 7-stöckigen Grün-Block.
 • 26.08.2106Eine Internationale Auszeichnung an AND Pastel Webseite!
  • Die 2016 Ergebnisse von Interactive Media Awards, die prestigeträchtigsten Auszeichnungen in der digitalen Welt, wurden bekannt gegeben. Die Webseite von AND Pastel wurde als die beste Webseite in der Kategorie der Immobilien gewählt.

   Die Teilnehmer an Interactive Media Awards, die zu den renommiertesten Wettbewerben der Internet-Welt zählen, werden hinsichtlich Design, Inhalt, Funktionalität, Benutzerfreundlichkeit und benutzerfreundlichen Kriterien bewertet.
 • 27.07.2016AND Pastel Bauarbeiten ist in zuversichtlichen Händen.
  • Die Ausschreibung für den Bau von AND Pastel, das erste Wohnprojekt von AND Gayrimenkul, die Immobilienmarke der Anadolu Gruppe, wurde abgeschlossen. AND Pastel wird von Tepe İnşaat, das seit 1969 im Immobiliensektor präsent ist, gebaut.

   7 führende Bauunternehmen nahmen an die Ausschreibung AND Pastel, eines der größten Wohnprojekten in Kartal wird, teil. Der Gewinner der Ausschreibung am 20. April 2016 war Tepe İnşaat mit einem guten Angebot.

   AND Gayrimenkul, das unter dem Dach der Anadolu Gruppe steht, und Tepe İnşaat, das ein Unternehmen von Bilkent Holdinggesellschaft ist, werden zusammenkommen und Vertrauen aufbauen.

   Lieferungen sind im Jahr 2018.
   Die Bautätigkeit der 250.000 m² großen Konstruktion wird von Tepe İnşaat auf 45.000 m² der ehemaligen Produktionsanlagen der Anadolu Gruppe in Kartal durchgeführt. Tepe İnşaat begann am 23. Mai 2016 mit den Bauarbeiten und führt schnell weiter.

   Die Lieferungen der ersten Phase des Projekts werden 2018 beginnen.

BİLGİ TALEP FORMU

Formu doldurun, sizi arayalim.
Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, AND Kartal Gayrimenkul Yatırımları A.Ş., şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat ediyor ve izin veriyorum.
Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini info@andgayrimenkul.com.tr e-posta adresinden veya 0850 393 40 00 numaralı çağrı merkezinden iletebilir ve üyeliğini iptal edebilir.