Ailemiz sevdiklerinizle büyüyor,
komşusunu seçen hediyesini kazanıyor!
AND Pastel’de daire sahibiyseniz, referans olduğunuz kişinin satın alacağı daire 2+1 ise 10.000 TL, 3+1 veya 4+1 ise 15.000 TL hediyeye hak kazanırsınız.

MARKET ALIŞVERİŞİ HEDİYE ÇEKİ MEDIA MARKT
HEDİYE ÇEKİ

Kampanya ŞartlarıKampanyadan sadece AND Pastel’den daire satın almış ve "Satış Vaadi Sözleşmesi ve tapu imzalamış olan kişiler yararlanabilmektedir.

Hediye tutarı, daire sahibinin referans olduğu kişinin satın aldığı daire tipine göre değişiklik gösterir. Hediye tutarı satın alınan dairenin 2+1 olması halinde 10.000 TL; 3+1 veya 4+1 olması halinde 15.000 TL olarak belirlenmiştir.

Kampanya, 31.10.2020 tarihine kadar geçerlidir. AND Kartal Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. kampanya koşullarını ve hediyelerin içeriğini tek taraflı olarak herhangi bir bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar.

AND Pastel daire sahibi tarafından kampanya ile yönlendirilen kişinin daha önce herhangi bir yolla, AND Pastel ile ilgili AND Kartal Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. yetkilileri ile iletişime geçmemiş olması şartı aranmaktadır.

"Komşunu Sen Seç" kampanyasından, AND Pastel daire sahibinin yararlanabilmesi için, referans olunan kişinin satış ofisinde ilk görüşme esnasında “müşteri Bilgi formu” üzerine referans olan kişi bilgilerini kendi el yazısı ile yazması ve her iki müşterinin de Satış Vaadi Sözleşmesi ya da tapu işlemlerinin tamamlamış olması gerekmektedir. Satış ofisi ilk ziyareti sonrası ve öncesi verilen referans bilgileri kampanya kapsamı dışında tutulacaktır.

"Komşunu Sen Seç" kampanyasında yönlendirilen kişinin birden fazla daire alması halinde, yönlendirmeyi yapan daire sahibi sadece 1 kez kampanyadan yararlanabilecektir.

Aynı kişi olmamak kaydı ile her bir yeni yönlendirilen kişi için "Komşunu Sen Seç" kampanyasından birden fazla kez yararlanılabilir.

Birinci derece yakınların (anne, baba, çocuk ve kardeş) birbirlerine yaptıkları yönlendirmeler, "Komşunu Sen Seç" kampanya kapsamı dışındadır.

Ortak alınan dairelerin satışında, ortakların birbirine yaptıkları yönlendirmeler "Komşunu Sen Seç" kampanya kapsamı dışındadır.

AND Kartal Gayrimenkul Yatırımları A.Ş.; “Komşunu Sen Seç” Kampanyasını kendi belirleyeceği markalar arasından seçerek müşteriye sunar.

“Komşunu Sen Seç” kampanya hediyeleri kullanım şartları açısından çeşitlilik göstereceğinden her hediyenin kendine ait kullanım koşulları dikkate alınacaktır.

“Komşunu Sen Seç” kampanya hediyeleri dönemsel olarak çeşitlilik göstereceğinden referans olunan kişinin kaparo tarihi dikkate alınacaktır.

AND Kartal Gayrimenkul Yatırımları A.Ş., 3. kişiler tarafından sunulan mal/hizmetin içerikleri ve kalitesi, kullanım şartları, garanti süresi, nakliye ve sair hiçbir hususta taahhüt vermemekte ve gerek Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’dan gerek diğer yasalardan doğan hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşteri; sunulan mal/hizmet kullanım şartları, içerikleri ve sair konular ile sunulan mal/hizmetin ayıplı çıkması, kullanımdan kaynaklı zararlar, kısmen ya da tamamen kullandırılmaması ve diğer benzeri hallerde, tüm taleplerini mal/hizmeti sunan şirkete yönlendirecektir.

AND Kartal Gayrimenkul Yatırımları A.Ş.’nin, ödemelerini düzenli olarak yapmayan müşterilere kampanya kapsamında sunulan malı/hizmeti sunmama veya geri çekme hakkı saklıdır.

Market Alışverişi Hediye Kartı

Türkiye'deki tüm Migros marketlerden kartın değeri kadar alışveriş yapabilirsiniz.

Kampanya Geçerlilik Tarihi : 31.10.2020
Detaylı Bilgi İçin : 0850 393 40 00

Mobilya ve Ev Aksesuarı Hediye Çeki

Türkiye'deki tüm IKEA mağazalarından dilediğiniz mobilya ve aksesuarı satın alabilirsiniz.

Kampanya Geçerlilik Tarihi : 31.10.2020
Detaylı Bilgi İçin : 0850 393 40 00

Tatil Hediye Çeki

Anlaşmalı seyahat acentasından dilediğiniz tatil paketini satın alabilirsiniz.

Kampanya Geçerlilik Tarihi : 31.10.2020
Detaylı Bilgi İçin : 0850 393 40 00

Giyim Hediye Çeki

Anlaşmalı markalardan dilediğiniz kıyafet ve ayakkabıyı satın alabilirsiniz.

Kampanya Geçerlilik Tarihi : 31.10.2020
Detaylı Bilgi İçin : 0850 393 40 00

Media Markt Hediye Çeki

Türkiye'deki tüm Media Markt mağazalarından dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Kampanya Geçerlilik Tarihi : 31.10.2020
Detaylı Bilgi İçin : 0850 393 40 00

AKSESUAR

5.000TL değerinde Hediye Çeki

7.500 TL’lik hediye çeki ile Türkiye'deki tüm IKEA mağazalarından dilediğiniz mobilya ve aksesuarı satın alabilirsiniz.

Kampanya Geçerlilik Tarihi: 30.06.2019
Hediye Çeki Son kullanma Tarihi: 30.06.2019
Kampanya Noktaları: Anlaşmalı Aksesuar Mağazaları
Detaylı bilgi için: 0850 393 40 00